Porselenin Dolaplarla Buluşması

Porselenin Dolaplarla Buluşması

DEKTON SLIM BROŞÜR

Sakarya da sadece Truva Granit te bulunan Dekton Slim, 0.4 mm inceliği ile sizlere mükemmel tasarımlar sunuyor.. Yüksek teknolojiler ile ortaya çıkardığı muhteşem detaylar göz kamaştırıyor...

DEKTON SLIM

4 mm lik kalınlığıyla sınırsız tasarım olanağı sunan, kolay monte edilebilen ve taşınabilen yeni, büyük boyutlu Dekton Slim yüzeyleri sunuyoruz. İnce ve   hafif yapısı, onu mutfak dolaplarının, banyo duvar ve dolaplarının yanı sıra, kapıdan masaya şifonyerden sehpaya tv ünitesine ve her tür mobilya için de sağlam ve üstün performanslı bir yüzey haline getiriyor. Eski mobilyalarınıza yeni bir kimlik kazandırıyor.    

Büyük boyutlu plakalar ile daha az ek yeri, banyo ve mutfaklarınızda yüksek nem direnci sağlıyor. En üst düzeyde nem ve leke direncine sahip Dekton Slim, özellikle banyolar için ideal bir kaplama seçeneğidir. Nemli bezle silmekten başka bir bakım gerektirmeyen, üstün performansa sahip bir ürün. 3.200 mm x 1.440 mm ölçülerindeki büyük boyutuyla daha geniş alan kaplayarak, ek yeri sayısını ve dolayısıyla kirlenmeyi azaltır. Aynı zamanda da ölçülerinize göre kesilebilir.

4 mm kalınlığıyla mutfak duvar ve dolapları için ideal bir kaplama malzemesi olan ultra ince Dekton Slim yüzey, farklı kalınlıklardaki tezgahlar ile mükemmel uyum sağlar. İnce yapısı ile de tüm dolap ve mobilya kaplamalarınızda sonsuz tasarım olasılığını yakalamış oluyorsunuz. Ayrıca özel porselen yüzeyi sayesinde de leke, yanma ve çizilme direnci mükemmeldir.

Ne hayal ederseniz, Truva Granit gerçekleştirir..